Menu Close

[:lt]Netradicinė istorijos pamoka bibliotekoje[:]

[:lt]

Pirmadienį, sausio 30 d. mūsų gimnazijos penktokai skubėjo į mokyklos biblioteką, kur turėjo įvykti istorijos pamoka „Knygos istorija“. Pamoka prasidėjo nuo pažinties su biblioteka, su joje teikiamomis paslaugomis. Mokyklos bibliotekininkė Justina Veličkienė parodė mokiniams pačią didžiausią, pačią storiausią ir pačią mažiausią knygą. Aplankę bibliotekos skyrius, susipažinę su modernios bibliotekos galimybėmis bei paieškų sistemomis, mokiniai atliko ir keletą praktinių užduočių. Pamokos pabaigoje, dalindamiesi įspūdžiais ir įsivertinę savo atliktus darbus, mokiniai neslėpė gerų emocijų ir žadėjo neužmiršti kelio į biblioteką. Jie dar kartą įsitikino, kad bibliotekoje lankytis naudinga, o knygos istorija yra labai įdomi. Mokantis netradicinėje aplinkoje laikas pralėkė labai greitai.

Istorijos mokytoja Brygida Šaranda

[:]

Skip to content