Menu Close

[:lt]Ką žinau apie Lietuvos Konstituciją?[:RU] Что я знаю о Конституции Литвы?[:]

[:lt]

Spalio 24 d. Valčiūnų vidurinėje mokykloje buvo paminėta  LR Konstitucijos diena. Per istorijos ir pilietiškumo pamokas buvo nagrinėjama LR Konstitucija. Istorijos mokytoja mokiniams priminė, kokia  svarbi yra LR Konstitucija.  5 – os klasės mokiniai piešė piešinius, skirtus šiai dienai paminėti, 6 – 12-ų klasių mokiniai rašė LR Konstitucijos žinių patikrinimo testą. Vyresniųjų klasių mokiniai diskutavo, atsakinėjo į klausimus, ką jie žino apie savo šalį, jos vyriausybę, prezidentą, šalies valdymą ir užsienio politiką.

Istorijos mokytojos

[:RU]

24 октября в Валчюнайской средней школе отмечался День Конституции ЛР. На уроках истории и гражданского воспитания ученики познакомились с основным законом страны и обсудили его значение. Пятиклассники подготовили  тематические рисунки, ученики 6-12 классов выполнили тест на знание Конституции ЛР. Для старшеклассников также была проведена дискуссия, они отвечали на вопросы, связанные со знанием своей страны, её Правительства, Президента, с тем, как происходит управление страной и проводится иностранная политика.

Учителя истории

[:]

Skip to content