Menu Close

KĄ ŽINAU APIE LIETUVOS EUROPARLAMENTARUS?

#MEPALietuva

Mūsų gimnazija dalyvauja tarptautiniame projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“, todėl dažnai temas apie Europos Sąjungą integruojame į pilietiškumo pagrindų, istorijos, geografijos, ekonomikos, anglų kalbos pamokas.

Per pilietiškumo pagrindų pamoką IG klasės mokiniai susipažino su Europos Parlamento sandara pagal šalis ir politines grupes, Lietuvos EP nariais, ES sprendimų priėmimo tvarka. Mokiniams buvo pristatytos svarbiausios ES institucijos – Europos Parlamentas, Europos Komisija, Europos Sąjungos Taryba – ir atskleista, kaip jos veikia. Dirbdami porose mokiniai išsiaiškino,  kurioms EP politinėms grupėms priklauso Lietuvos politikai, sudėliojo dėlionę iš EP narių nuotraukų, vardų ir pavardžių, diskutavo, kodėl kai kurios šalys turi daugiau ar mažiau EP atstovų, savo žinias pasitikrino viktorinoje.  

Skip to content