Menu Close

Išvyka į kukurūzų labirintąЭкскурсия в кукурузный лабиринт

Rugsėjo 22 dieną 1-5 klasių mokiniai lankėsi kukurūzų labirinte, kuris nutolęs nuo Vilniaus 18 km. Išklausę instruktažą, vaikai pasileido labirintu. Reikėjo ne tik surasti išėjimą iš labirinto, bet ir atsižymėti 9 labirinto vietose. Ne visiems lengvai sekėsi, bet vaikai labai stengėsi, padėjo vieni kitiems. Mokiniams patiko ir kiti atrakcionai: žaidimas „Kryžiukai-nuliukai“, sūpynės, statinė su kukurūzų grūdeliais, kurioje buvo galima rasti pinigėlių, kalneliai, pagaminti iš rąstų ir šiaudų bei  kt. Vaikai įdomiai ir linksmai praleido laiką.

22 сентября ученики 1-5 классов посетили кукурузный лабиринт, находящийся в 18 км от Вильнюса.   Выслушав инструктаж, ребята отправились в путь по лабиринту. Нужно было не только найти выход, но и отметиться девяти местах лабиринта. Не всем везло, но дети очень старались, помогали друг другу. Ребятам понравились и другие аттракционы: крестики-нолики, качели, бочка с кукурузным зерном, в котором можно найти монетки, горки из брёвен и соломы и др.

Дети провели время весело и интересно.

Skip to content