Menu Close

[:lt] Išvyka į Kenos užkardą[:]

[:lt]

Gegužės 10 dieną mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo VSAT Vilniaus rinktinės Kenos užkardos pareigūnų iniciatyva organizuotoje atvirų durų šventėje. Ją organizavo pasienio darbuotojai kartu su Vilniaus teritorinės muitinės ir AB „Lietuvos geležinkeliai“ darbuotojais. Dalyvavo Kalvelių seniūnijos mokyklos, Vilniaus rajono policijos pareigūnai, vietos savivaldybės bei seniūnijos atstovai, aplinkosaugininkai. Savo parodomąsias programas pademonstravo Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras, pasienio bei muitinės kinologai, VSAT Vilniaus rinktinės Specialiosios paskirties užkardos pareigūnai.
Mokiniai apžiūrėjo VSAT Vilniaus rinktinės Kenos užkardos techniką, pasivaišino pasieniečių pasiūlyta koše bei arbata, apžiūrėjo Kenos stoties pastatą, tarnybinius VSAT bei muitinės automobilius su specialia įranga, geležinkelininkų darbo techniką, pasieniečių ginkluotę. Ši išvyka buvo puiki galimybė susipažinti su vidaus reikalų sistemos pareigūnų bei karių profesijomis.

[:]

Skip to content