Menu Close

Europos kalbų dienaВ День европейских языков…

Rugsėjo 26 – Europos kalbų dieną- mūsų mokyklos 5-12 klasių mokiniams buvo organizuota netradicinė diena. Šįkart vykome į vieną įspūdingiausių modernaus ir šiuolaikinio meno muziejų po atviru dangumi-į Europos parką. Žavėjomės išraiškingu parko reljefu, kalvelėmis, nedideliais  tvenkiniais, kurie  kartu su meno kūriniais sudaro nedalomą visumą. Taip pat  dalyvavome edukacinėje pamokoje, kurios metu mokiniai  turėjo progą praplėsti akiratį, prisiminti gido pasakotas istorijas,  ieškoti paslėptų laiškų, kuriuose slėpėsi kitos užduotys. Įveikus visas kliūtis, kiekvienas buvo apdovanotas prisiminimo dovanėle. Ši diena ir vieta, kurioje susitinka menas ir gamta, paliko neišdildomą įspūdį kiekvienam iš mūsų.

26 сентября в нашей школе был объявлен нетрадиционный день. Учителя – языковеды в День европейских языков  организовали для учеников 5-12 классов экскурсию в Парк Европы – современный  музей искусств под открытым небом.  Лес с вековыми деревьями, живописные холмы и водоёмы составляют здесь единое целое с оригинальными по содержанию и форме скульптурами, искусно вписанными в рельеф и придающими старинному парку современное звучание. После увлекательной экскурсии гид предложила ребятам принять участие в  эдукационном занятии, во время которого  нужно было ответить на вопросы, вспомнить названия скульптур и их местоположение, составить маршрут и отправиться по нему, чтобы в каждой намеченной точке получить новое задание.  На память об этом удивительном месте, где сливаются воедино природа и искусство, ребята получили небольшие сувениры.  Домой все возвращались в приподнятом настроении.

Skip to content