Darbelių paroda „Auksinis ruduo“Выставка поделок «Золотая осень»

„Auksinis ruduo užburia ir žavi savo grožiu bei spalvų ryškumu…“

Rugsėjo 26 dieną mūsų mokykloje prasidėjo tradicinė darbelių paroda „Auksinis ruduo“.  1-5 klasių mokiniai kartu su tėveliais aktyviai ruošėsi parodai ir  išdidžiai pristatė  darbelius, padarytus savo rankomis. Buvo malonu pasidžiaugti mokinių kūrybiškumu, fantazija ir  išradingumu! Patenkinti liko visi-ir vaikai, ir tėvai, ir mokytojai. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams!

«Золотая осень всегда завораживает и восхищает своей красотой и яркостью красок…»

26 сентября в нашей школе открылась традиционная выставка поделок «Золотая осень».

Ученики 1-5 классов вместе с родителями приняли активное участие в мероприятии и с гордостью представляли предметы мастерства, сделанные своими руками. Все работы оказались творческие и интересные. Довольны и дети, и родители, и учителя.

Всем огромное спасибо за участие!