Menu Close

[:lt]Ekskursija į Vilniaus Arkikatedros bazilikos požemius[:RU]Экскурсия в Подземелье Вильнюсского кафедрального собора[:]

[:lt]

Katedros požemiai-nematoma pastato dalis-pristato bažnyčios, stovinčios vienoje anksčiausiai apgyvendintų Vilniaus vietų, istoriją. Požemiuose palaidoti asmenys, nusipelnę Lietuvos valstybei ir Bažnyčiai. Ekskursijos vadovas supažindino penktos klasės mokinius su laidojimo papročiais ir archeologiniais radiniais. Vaikai susidomėję klausėsi pasakojimo, daug patys norėjo sužinoti klausdami ir sukaupė nemažai žinių apie Katedros požemius. Ši ekskursija buvo puiki istorijos pamoka.

5 klasės auklėtoja Diana Bučinskienė

[:RU]

Подземелье собора- невидимая часть здания- представляют историю храма, стоящего на одном из самых древних обжитых мест Вильнюса. В подземелье похоронены лица, имеющие заслуги перед Литовским государством и Церковью. Экскурсовод познакомил пятиклассников с погребальными традициями и археологическими находками. Ребята с интересом слушали экскурсовода, задавали много дополнительных вопросов и ушли с огромным багажом знаний об истории храма. Эта экскурсия была очень полезна для уроков истории.

Классный руководитель 5 класса Диана Бучинскиене.

[:]

Skip to content