Menu Close

Ekskursija į kinologų mokykląЭкскурсия в школу кинологов

Spalio 16 dieną 1- 5 klasių mokiniai lankėsi Mickūnų kinologų mokykloje. Mokiniams buvo organizuota ekskursija mokyklos muziejuje, aprodytos patalpos, kuriose  mokomi šunys, o taip pat treniruočių aikštelė.  Muziejaus darbuotojai papasakojo vaikams, kad tarnybinis  šuo-ne tik kolega, bet ir tikras draugas bei pagalbininkas. Kartu su keturkojais porininkais jie patruliuoja nurodytais maršrutais, seka nusikaltėlio pėdomis, ieško ginklų ir narkotinių medžiagų. Vaikai turėjo galimybę praplėsti savo akiratį ir praturtinti žinias apie tokias svarbias profesijas kaip kinologas ir pasienietis.  Ekskursijos pabaigoje buvo parodomoji  programa, kurioje vaikai stebėjo tarnybinių šunų įgūdžius.

Nors dangus tądien buvo  apsiniaukęs, vaikų nuotaika buvo puiki, pakili ir  kupina neslepiamo  susižavėjimo.

16 октября ученики 1-5 классов посетили школу кинологов в Мицкунай.

Ребятам была  проведена экскурсия в музей школы, продемонстрированы помещения, где обучают собак , а также тренировочный полигон.

Сотрудники школы рассказали детям, что служебная собака – это не просто коллега, а помощник и верный друг. Вместе с четвероногим напарником они  выходят на маршрут патрулирования, берут след преступника, ищут оружие и наркотические средства. Ребята пополнили и расширили знания о таких важных профессиях  как кинолог, пограничник.

Завершилась экскурсия показательными выступлениями, в ходе которых кинологи продемонстрировали навыки служебных собак.

Несмотря на пасмурную погоду, настроение у детей было замечательное и они не скрывали своего восторга.

Skip to content