Menu Close

Ekonomikos pamoka Lietuvos banko pinigų muziejujeУрок экономики в музее денег банка Литвы

Gruodžio 22 d. 9-11 klasių mokiniai lankėsi Lietuvos banko pinigų muziejuje. Mokiniai  susipažino  su pasaulio pinigų ir bankininkystės istorija, Lietuvos pinigais, bankininkystės raida mūsų šalyje.  Visi  aktyviai dalyvavo  pažinimo procese, galėjo savarankiškai nusikalti suvenyrinę plokštelę, pasisverti ant specialių svarstyklių ir sužinoti, kiek jie kainuotų, jei būtų auksiniai, platininiai ar sidabriniai; galėjo pasižiūrėti  teminių  filmų, pažaisti įvairius žaidimus specializuotos  interneto prieigos pagalba, bei, atlikus žinių testą, gauti specialų prizą – piniginį banknotą su savo atvaizdu.

Daugiau informacijos galima rasti čia: http://www.lb.lt/lb_pinigu_muziejus

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti paspaudę čia

22 декабря ученики 9-11 классов посетили музей денег банка Литвы. Ученики нашей школы ознакомились с историей денег Литвы и других стран, проследили развитие банковского дела от появления первых кредитных инстанций до наших дней. Кроме этого, ребята смогли  не только осмотреть экспонаты, но и поучаствовать в познавательном процессе, в различных интерактивных играх и развлечениях, испробовать импровизированный станок для чеканки монет.

Информацию о музее можно найти здесь: http://www.lb.lt/lb_pinigu_muziejus

Skip to content