Kalėdų šventė Rusų dramos teatreНовогодняя ёлка в Русском драматическом театре

Gruodžio 23 d. priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir 1-4 klasių mokiniai lankėsi  Vilniaus  rusų dramos teatre, kur vyko Kalėdų šventė.  Vaikus pasitiko Kalėdų senelis su linksma programa „Rusiška eglutė“. Vaikai aktyviai ir draugiškai dalyvavo, linksminosi paruoštame karnavale. Kiekvienas, papasakojęs, ko nori ir tikisi iš Kalėdų senelio, gavo dovanų maišelį su saldumynais ir liko labai laimingas ir patenkintas.

23 декабря группа дошкольного воспитания и ученики 1-4 классов посетили Русский драматический театр, где происходил рождественский праздник. Учеников встретил Дед Мороз с веселой праздничной программой “Русская елка”. Дети дружно и активно участвовали в празднике, веселились на карнавале. Каждый участник получил в подарок от Деда Мороза мешочек со сладостями. Дети остались довольны и счастливы.