Dažasvydžio turnyrasТурнир по пейнтболу

Vasario 17 d. 6 ir 9 klasių mokiniams buvo suorganizuota išvyka į „Dažasvydžio centrą“ Vilniuje. Kai kuriems dažasvydis buvo nauja, dar neišbandyta pramoga, suteikianti galimybę gerai praleisti laiką, patirti naujų gerų emocijų.
Mokinius nudžiugino dažasvydžio klubo organizatorių duoti rūbai, kurie  privertė pasijusti tikrais kariais. Į rankas paduotas markeris tik sustiprino šį įspūdį.

Visi buvo suskirstyti į dvi komandas – oranžinę (9 kl. mokiniai) ir mėlyną (6 kl. mokiniai). Žaidimą sudarė keletas etapų, kuriuose vaikai turėjo įvykdyti tam tikras užduotis. Jie žaidė tol, kol kuri nors komanda praras visus žaidėjus. Iš pradžių šeštokams sekėsi geriau, ir pirmus du etapus laimėjo jie, tačiau trečiame ir ketvirtame etapuose pergalę išplėšė devintokai, todėl mūšis baigėsi lygiosiomis 2:2.
Mokiniai turiningai praleido laisvalaikį, pajuto adrenalino antplūdį, patyrė karinių pojūčių. Iš šios kelionės visi parsivežė tik geriausius įspūdžius. Jau dabar aktyvesni mokiniai tyliai šnabždasi apie kitas kovas, būsiančias ateityje.

IT mokytojas Igoris Voiniušas

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti paspaudę čia

17 февраля для учеников 6 и 9 классов была организована поездка в пейнтбольный центр города Вильнюса. Для многих  пейнтбол совершенно новое развлечение, которое обещало веселое времяпровождение. Особенно учеников обрадовала одежда, которую выдали организаторы клуба, и которая дала возможность почувствовать себя настоящими воинами.
Всех учеников организаторы разделили на две команды: оранжевая (ученики 9 класса) и синяя (ученики 6 класса). Игра состояла из нескольких различных этапов, на которых ученики должны были выполнить определенные задания, играть до тех пор, пока команда не потеряет всех игроков.
Вначале  больше везло шестиклассникам: они выиграли два первых этапа, но на третьем и четвертом этапах победу одержали девятиклассники. Битва закончилась вничью: 2:2
Ученики с пользой провели свое свободное время, почувствовали прилив адреналина. Поездка оставила самые хорошие впечатления. Уже сейчас самые активные шепчутся о предстоящих битвах в скором будущем.

Щелкните здесь, чтобы перейти в полную галерею…