Menu Close

Lietuvos valstybės atkūrimo dienaДень восстановления государственности Литвы

Vasario 15 d. mūsų mokyklos bendruomenė šventė Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Mokyklos salėje skambėjo dainos ir eilėraščiai apie Lietuvą, jos gamtą, šlovingąją praeitį. Istorijos mokytoja Ina Miloš priminė mokiniams Vasario 16-osios akto paskelbimo aplinkybes, svarbius istorijos faktus. Po iškilmingos dalies mokiniai žaidė lietuvių liaudies žaidimus, kūrė šiuolaikinį lietuvių tautinį kostiumą.

Istorijos ir geografijos mokytoja Ina Miloš

15 февраля в нашей школе прошли мероприятия,посвященные Дню восстановления государственности Литвы. В этот день звучали песни, стихи  о Литве, о ее славном прошлом. Учитель истории Инна Милош напомнила ученикам о событиях 16 февраля 1918 года – провозглашении независимости Литовского государства. После торжественной части  ученикам были организованы развлекательные мероприятия.

Учитель истории и географии Инна Милош

Skip to content