[:lt]Motinos diena mokykloje[:]

[:lt]Mieloji mama, tu buvai ir liksi
Audringoj jūroj švyturiu mieliausiu.
Kaskart sudrėkusiom akim vaikus sutiksi
Ir apie jų klaidas, džiaugsmus kas kartą klausi.
Sugrįžti trokštame kur tu,
Kur senas beržas, kur gimtinė,
Ir prisiglaudus paklausyt, kaip šlama
Širdy tavojoj meilė begalinė.

Pirmasis gegužės sekmadienis Lietuvoje-Motinos diena. Tai graži ir jautri šventė, nes mes visi nuo kūdikystės iki paskutinių savo gyvenimo dienų nešiojamės savo širdyje vienintelį ir nepakartojamą paveikslą-mamos , kuri visada supras, atleis, palaikys, pagailės ir mylės net be atsako. Tą dieną vaikai sveikina mylimas mamas su šia švente ir dėkoja joms už nuolatinį rūpestį, kantrybę ir meilę.

[:RU]Мама – это солнечный свет,
Взгляд чудесных ласковых глаз.
Мама нас сохранит от тысячи бед
И поможет нам тысячу раз.

Ежегодно в первое  воскресенье мая в Литве отмечается День матери. Это один из самых трогательных праздников, потому что все мы с детства и до  последних наших дней несем в своей душе единственный и неповторимый образ — образ своей мамы, которая все поймет, простит, всегда пожалеет и будет беззаветно любить, несмотря ни на что.
В этот день дети поздравляют любимых мам с праздником и благодарят их за неустанную заботу, терпение, любовь и преданность.