Išvyka į policijos komisariatąЭкскурсия в комиссариат полиции

Lapkričio 25 d. 5 klasės mokiniai kartu su auklėtoja lankėsi Vilniaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate.  Vaikai artimiau susipažino su Lietuvos policijos veikla,  apžiūrėjo pirmąsias policijos uniformas, susisiekimo priemones ir automobilius. Gidas  papasakojo apie komisariato darbuotojus, taip pat ir apie jų veiklą. Vaikams buvo labai įdomu stebėti,  kaip viskas vyksta specialiame kabinete, kuriame darbuotojai atsiliepia į žmonių skambučius, skambinančius numeriu 112. Ypatingą įspūdį vaikams paliko gido pasakojimai apie policininko darbą, pareigas ir t.t.

Vaikai po ekskursijos liko pilni gerų įspūdžių ir naujų žinių.

5 klasės auklėtoja Diana Bucinskiene

25 ноября 5 класс вместе с классным руководителем посетили Вильнюсский окружной комиссариат полиции.

Дети познакомились с работой полиции, увидели первую полицейскую униформу Литвы, с милицейским транспортом, средствами связи. Экскурсовод  рассказал ребятам о работниках комиссариата, о качествах человека, работающего в полиции, об его деятельности и ответственности. Было интересно наблюдать за работой специалистов, которые отвечают на звонки по номеру 112.

Ребята приехали в школу с новыми знаниями и хорошим настроением.

Диана Бучинскиене,

классный руководитель 5 класса