Poezijos šventėПраздник поэзии

Lapkričio 20 dieną pradinėje mokykloje vyko šventė „Poezijos šviesa“. Ją lydėjo šilta, kūrybos kupina atmosfera. Vaikai aktyviai dalyvavo meninio skaitymo konkurse. Buvo akivaizdu, jog kiekvienas mokinys,  deklamuodamas eilėraštį,  įdeda dalelę savo širdies šilumos bei  jaudinasi dėl savo draugų, linkėdamas jiems sėkmės.

Konkurso žiuri išrinko nugalėtojus, kurie atstovaus  mūsų mokyklą  konkurso II etape. Jais tapo: Kotryna Jasaitytė (1 klasės mokinė), Agata Stasiuk (2 klasės mokinė), Viktorija Ulevič (4 klasės mokinė).

Lapkričio 26 dieną Pagirių gimnazijoje įvyko  konkurso II etapas „Poezijos šventė“. Agata Stasiuk užėmė 1-ą vietą, o trečią-Kotryna Jasaitytė ir Viktorija Ulevič. Jūs- mūsų šaunuolės, mergaitės!

20 ноября в начальной школе состоялся праздник «Свет поэзии». Праздник прошёл в тёплой творческой атмосфере. Активное участие ребята приняли в конкурсе чтецов. Было видно, что каждый ученик вкладывает душу в своё исполнение и сопереживает за своих товарищей, желая им успеха.

Жюри конкурса выбрало лучших чтецов на зональный конкурс. Ими стали: Котрина Ясайтите (ученица 1 класса), Агата Стасюк (ученица 2 класса), Виктория Улевич (ученица 4 класса).

26 ноября в Пагиряйской гимназии прошёл зональный конкурс «Праздник поэзии». Агата Стасюк заняла 1-е место, а 3-е место – Котрина Ясайтите и Виктория Улевич. Молодцы, девочки!