Menu Close

„ŽODŽIŲ KELIONĖ PO EUROPĄ“

Greitai prabėgo vasara ir atostogų metas. Baigėsi mūsų kelionės po gimtąją šalį ir Europos valstybes. Bet niekad nesibaigia žodžių kelionė po Europą: prisimename vasarą išgirstas ir išmoktas frazes, susirašinėjame su naujais draugais, vėl ir vėl mintimis grįžtame prie vasarą patirtų įspūdžių. Žodžiai keliauja, suartina žmones, padeda geriau juos pažinti, padeda suvokti, kokie mes skirtingi ir kokie panašūs. Rugsėjo 26 d. Europos kalbų dieną, šiek tiek pažaidėm ir rimtai padirbėjome: 4, 8, IIIG ir IVG klasių mokiniai pasirinko patikusias iliustracijas, užrašė įvairiomis Europos kalbomis patikusią frazę, prisiminė tų valstybių vėliavas, pasipasakojo, kas kur šią vasarą buvo, ką matė, kokius nuotykius patyrė, kokias šalis planuoja aplankyti ateityje. Pasijutome ir lietuvių kalbos ambasadoriais Europoje, ir įvairių Europos kalbų ambasadoriais Lietuvoje. Smagiai, prasmingai ir naudingai prabėgo laikas. O mūsų žodžiai ir toliau keliauja sau po Europą…
Lietuvių kalbos mokytoja Stanislava Jautakienė
Skip to content