Menu Close

„ŽINAU DAUGIAU – ATLIEKŲ MAŽIAU!“

Pirmoji ir didžiausia licencijuota pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje „Žaliasis taškas“, kartu su Vilniaus rajono savivaldybe, organizavo nemokamas aplinkosaugines edukacijas Vilniaus rajono mokyklų mokiniams „Žinau daugiau – atliekų mažiau!“.
Nuotolinėse edukacijose moksleivių laukė paskaitos bei protmūšiai, skirti atliekų mažinimo savaitei paminėti bei supažindinti su klimato kaitos priežastimis, prevencijos priemonėmis, atliekų mažinimo ir teisingo rūšiavimo svarba, antrinio panaudojimo galimybėmis.
Lapkričio mėnesį 4 klasės mokiniai įdėmiai išklausė paskaitą „Rūšiuokime teisingai!“, dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Advento kalendoriaus gamyba ir šventinė kalėdinė dekoracija iš antrinių žaliavų“, bei parodė savo žinias protmūšyje „Žinau daugiau-atliekų mažiau!“.
Pasirodo, jog būti gamtai draugišku – nesudėtinga ir prasminga!
4 klasės vadovė Inga Nedeliaj
Skip to content