Menu Close

[:lt]Viso gero, pradine mokykla![:RU]До свидания, начальная школа![:]

[:lt]

Gegužės 27 dieną vyko šventė “Viso gero, pradine mokykla!”. Į ketvirtos klasės šventę atėjo tėveliai, mokyklos administracija, mokytojai ir 1-3 klasių mokiniai. Ketvirtokai paruošė svečiams įdomų koncertą. Jauki ir šilta atmosfera tą dieną tvyrojo aktų salėje. Mokyklos direktorė Veronika Kočneva įteikė ketvirtos klasės mokiniams pradinio ugdymo pažymėjimus ir padėkas už puikų mokymąsi. Vaikus pasveikino ir 3 klasės mokiniai. Šventė buvo labai puošni, jautri ir ilgai išliks visų mūsų atmintyje.

[:RU]

27 мая в школе прошёл праздник «До свидания, начальная школа!». На праздник к ученикам 4 класса пришли родители, администрация школы, учителя и ученики 1-3 классов. Четвероклассники подготовили для гостей интересный концерт. Очень теплая атмосфера царила в этот день в актовом зале школы. Директор школы Кочнева Вероника Станиславовна вручила учащимся 4 класса удостоверения об окончании начальной школы и грамоты за отличную учёбу. Ребят поздравили ученики 3 класса. Праздник получился очень красочным, трогательным, запоминающимся.

[:]

Skip to content