Vasaros stovyklos įspūdžiaiЛетний лагерь

Gegužės  4 – 8 dienomis mokykloje veikė dienos stovykla „Saulutė“. Stovyklos metu vyko ekologiniai, sveikatingumo, kultūriniai renginiai, žaidimai, konkursai, pažintinės ekskursijos į mišką, Gaisrininkų mokyklą, buvo apsilankyta Vievyje Kelių muziejuje. Mokiniai ugdė savo kūrybinius ir estetinius gebėjimus, piešė, kūrė darbelius, dalyvavo muzikiniame konkurse, rengė lėlių spektakliukus. Vaikai noriai varžėsi komandose, aktyviai dalyvavo įvairiuose žaidimuose, konkursuose, labai palaikė vienas kitą, buvo draugiški.

Pradinio ugdymo mokytoja Galina Tyško

С 4 по 8 июня 2012 года в нашей школе был организован лагерь дневного типа «Солнышко». В лагере проводились мероприятия экологического направления, оздоровительные, культурные мероприятия, игры, конкурсы,  познавательно-развлекательные экскурсии в лес, пожарную часть и  в город  Вевис в «Музей дорог».

Дети развивали свои творческие и эстетические способности. Они рисовали, делали аппликации, участвовали в музыкальном конкурсе, показывали кукольные спектакли.

Ребята с удовольствием создавали свои  команды, принимали активное участие в играх, конкурсах, сопереживали друг другу.

Галина Тышко