Menu Close

[:lt]Vasario 16-oji Valčiūnų gimnazijoje[:RU]16 Февраля в Валчюнайской гимназии[:]

[:lt]

Laisvė – tai vertybė, kurią reikia saugoti, branginti  kiekvieną   dieną.

Vasario 15 d. Valčiūnų gimnazijoje vyko renginys, skirtas Vasario 16-ajai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Renginio metu skambėjo gražiausios dainos Lietuvai ir apie Lietuvą, mokiniai deklamavo eilėraščius, šoko lietuvių liaudies šokį. Gimnazijos bendruomenei buvo pademonstruotas filmukas apie Lietuvos nelengvą kelią į laisvę, nepriklausomybę. Istorijos mokytoja R. Jachimovičienė pristatė mokinių pasakytus žodžius apie laisvę, Vasario 16-ąją. Taip pat įtraukė mokinius ir mokytojus į viktoriną „Kuo svarbi Vasario 16-oji?“ Renginio pabaigoje visa gimnazijos bendruomenė sudainavo dainą „Laisvė“ karaoke.

Istorijos mokytoja Rasa Jachimovičienė

[:RU]

Свобода – эта ценность, которой нужно дорожить.

15 февраля в Валчюнайской гимназии прошло мероприятие, посвящённое Дню восстановления государственности. Во время празднования звучали красивейшие песни о Литве и для Литвы, ученики читали стихи, исполнили народный литовский танец. Затем состоялся просмотр фильма о нелёгком пути Литвы к свободе. Учитель истории Р.Яхимовичене зачитала высказывания учеников о свободе, о Родине, об этом памятном дне, а затем провела викторину «Чем важна эта дата, 16 Февраля, для Литвы?» В конце мероприятия прозвучала песня «Свобода», которую исполнили все собравшиеся.

Учитель истории Раса Яхимовичене

[:]

Skip to content