Menu Close

[:lt]Tarpmokyklinė konferencija „Europa – mūsų namai“[:]

[:lt]

„Mes, esamos ir stojančios valstybės narės,
pareiškiame savo visišką pritarimą tolygiam,
visaapimančiam ir negrįžtamam plėtros procesui.
Mūsų tikslas – viena Europa.“

Gegužės 10 dieną Bareikiškėse, V. Sirokomlės muziejuje, vyko tarpmokyklinė konferencija „Europa – mūsų namai“, skirta Europos dienai paminėti. Rukainių gimnazijos bendruomenė pakvietė į svečius mūsų gimnazijos mokinius ir mokytojus. Abi ugdymo įstaigos dalyvauja projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“.

Rukainių gimnazijos mokiniai parodė filmuką apie veiklas, susijusias su projektu, vykdytas gimnazijoje ir už jos ribų. Konferencijos dalyviai pristatė savo pranešimus, pasidalijo gerąja patirtimi. Pranešimus skaitė ir mūsų gimnazijos mokinės: Anastasija Šustova, Margaryta Mogilda (IIG) ir Estera Turčinskaitė (IIIG).Visų dalyvių pristatymai buvo labai informatyvūs, įdomūs, parengti ne tik lietuvių, bet ir anglų kalba.

Rukainių gimnazijos geografijos mokytoja A. Klonovska balandžio mėnesį lankėsi Briuselyje, Europos Parlamente, ji papasakojo apie Europos Parlamento darbą, pasidalijo įspūdžiais, patirtais kelionės metu.

Taip pat konferencijoje buvo pristatytas Rukainių gimnazijos mokinių parengtas leidinys „Kalėdos Europos Sąjungoje“, atskleidęs mokinių ir mokytojų kūrybiškumą.

Istorijos mokytoja R. Jachimovičienė pravedė protmūšį ir patikrino mokinių žinias apie ES. Mišrios komandos, sudarytos iš konferencijos šeimininkų ir svečių, entuziastingai atliko užduotis, parodė savo žinias, gebėjimus.

Konferencijos pabaigoje Rukainių gimnazijos mokytojai padėkojo mums už benradarbiavimą ir įteikė padėkas. Geriausi ir aktyviausi gimnazistai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis. Netradicinė aplinka visus dalyvius nuteikė smagiai ir draugiškai, buvo nuspręsta bendrauti ir bendradarbiauti ir ateityje.

Istorijos mokytojos Rasa Jachimovičienė ir Ina Miloš

[:]

Skip to content