Menu Close

[:lt] „Surask savo kelią“[:RU]«Найди свою дорогу»[:]

[:lt]

„Surask savo kelią“ – taip vadinosi tradicinis buvusių mūsų gimnazijos mokinių susitikimas su vyresniųjų klasių mokiniais, kuris įvyko kovo 29 dieną. Šiais metais pasidalinti savo mintimis sutiko Pavel Kovalevskij, būsimas kompiuterinės technikos inžinierius, Vilniaus kolegijos studentas ir Aliona Isakova, kuri ne tik baigė Socialinių mokslų kolegiją ir įgijo reklamos kūrėjos profesiją, bet ir turi vizažistės specialybę. Buvę mokiniai mielai pasidalijo savo patirtimi: papasakojo, kokių kilo klausimų siekiant įstoti mokytis ten, kur nori,  kokius egzaminus laikė, kaip išsirinko specialybę ir mokymosi įstaigą, kuo skiriasi studentiškas gyvenimas nuo mokyklinio. Aliona taip pat atsakė į klausimus dėl įsidarbinimo, o Pavel papasakojo apie tai, kaip jis, dalyvaudamas „Erasmus“ programoje, pusę metų mokėsi Portugalijoje. Buvo įdomu ir naudinga. Tikimės, jog šis susitikimas mūsų vyresniųjų klasių mokinius labiau privers susimąstyti ir padės jiems apsispręsti dėl savo ateities pasirinkimo.

[:RU]

«Найди свою дорогу» – под таким названием 29 марта прошла традиционная встреча выпускников нашей гимназии с учениками старших классов. В этом году на встречу со старшеклассниками пришли Павел Ковалевский, будущий инженер компьютерной техники, студент Вильнюсской коллегии, и Алёна Исакова, которая успела не только закончить Коллегию социальных наук по специальности рекламное дело, но и приобрела специальность визажиста. Ребята охотно поделились своим опытом: рассказали, c какими трудностями они столкнулись при поступлении, какие экзамены сдавали, как выбирали специальность и учебное заведение, чем отличается студенческая жизнь от школьной. Алёна также дала советы по трудоустройству, а Павел рассказал о том, как он по программе „Erasmus“ полгода учился в Португалии. Было интересно и познавательно. Надеемся, что эта встреча поможет  нашим старшеклассникам более серьёзно и взвешенно подойти к определению своего будущего.

[:]

Skip to content