Menu Close

[:lt]SU „KULTŪROS PASU“ Į ZOOPARKĄ[:RU]Экскурсия в зоологический сад[:]

[:lt]

Spalio 16 dieną mūsų gimnazijos 1-4 klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Aplink pasaulį per 90 minučių“. Jie lankėsi Vilniaus zoologijos sode ir susipažino su jo gyventojais – įvairiais gyvūnais. Čia jie galėjo stebėti beždžiones, triušius, surikatas, driežus ir kitus zoologijos sode esančius gyvūnus. Didžiausio susidomėjimo sulaukė įvairiaspalvės papūgos. Vaikai galėjo ne tik stebėti gyvūnus, bet ir juos glostyti bei maitinti, todėl laiką praleido linksmai ir turiningai.

[:RU]

16 октября ученики 1-4 классов Валчюнайской гимназии приняли участие в эдукационной программе „Вокруг света за 90 минут“. Они посетили зоологический сад в Вильнюсе. Ребята с удовольствием знакомились с разными животными – жителями зоосада. Здесь они наблюдали за обезьянками, кроликами, сурикатами, ящерицами и другими животными. Особое восхищение вызвали попугаи. Ребята не только наблюдали за животными, но гладили и кормили их. Дети провели время весело и интересно.

[:]

Skip to content