Menu Close

SPALIO 25-OJI – LIETUVOS RESPUBLIKOS KONSTITUCIJOS DIENA

2022 metais Lietuvos Respublika švenčia dvi svarbias valstybingumo sukaktis – pirmosios demokratinės Lietuvos Valstybės Konstitucijos 100-metį ir šiuo metu veikiančios Lietuvos Respublikos Konstitucijos 30-metį. Minėdamas šias sukaktis, Lietuvos Respublikos Seimas 2022-uosius paskelbė Lietuvos Valstybės Konstitucijos metais.

Per istorijos, pilietiškumo pagrindų, teisės pamokas mokiniai nagrinėjo pagrindinio šalies įstatymo straipsnius, prisiminė XX a. Lietuvos Konstitucijos raidą. išbandė egzamino treniruoklį. Spalio 25 dieną Valčiūnų gimnazijos 8 klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje istorijos pamokoje, o IG-IVG klasių mokiniai pasitikrino konstitucines žinias LR Konstitucijos egzamine.

Istorijos mokytojos

Skip to content