RENKUOSI PROFESIJĄ

Balandžio 19 d. IIG ir IIIG klasės  mokiniai   lankėsi pačioje sostinės širdyje esančioje meduolių kepykloje ,,Vilniaus meduoliai“, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Meduolių gamyba ir dekoravimas“. Jaukioje kavinėje trečios kartos kepėjas Alvydas Griškevičius pasakojo apie kepėjo ir konditerio profesiją, supažindino su meduolių gamybos tradicijomis. Mokiniai sužinojo, kad receptas yra išlikes toks pats kaip ir prieš šimtas metų ir tie patys produktai ir procesai yra naudojami meduolių gaminimui. Kiekvienas mokinys gavo tešlos, kurią minkė, kočiojo ir formavo įvairių formų meduolius. Vėliau vyko šių skanumynų papuošimo darbai. Edukacinio užsiėmimo pabaigoje mokiniai mėgavosi arbata ir iškeptais meduoliais.