[:lt]Profesinio veiklinimo pažintinis vizitas į transporto ir logistikos centrą „Girteka Logistics“[:RU]Организация профессиональной деятельности[:]

Gegužės 30 dieną 6, 8, IG – IIIG klasių mokiniai lankėsi transporto ir logistikos centre „Girteka Logistics“. Jame jiems buvo pravesta labai išsami ir turininga ekskursija, kurioje papasakojo apie centro darbo specifiką, vedžiojo po šaldytuvus ir prekių sandėlius, aiškino, kur siunčiamos sandėliuojamos prekės, kaip klijuojami lipdukai bei kokios įsidarbinimo galimybės. Mokiniai turėjo progą papildyti savo žinias apie komercijos vadybininko, transporto vadybininko, pardavimų vadybininko, tolimųjų reisų vairuotojo, apskaitininko, reisų koordinatoriaus, buhalterio, sandėlininko profesijas. Visiems pateikta informacija buvo įdomi ir naudinga.

[:RU]

30 мая в нашей гимназии был организован нетрадиционный день, во время которого ученики 6, 8, IG – IIIG классов посетили центр логистики и транспорта „Girteka Logistics“.  Здесь для ребят была проведена  очень интересная, познавательная экскурсия. Представитель центра подробно рассказал о специфике работы компании, провёл по складским помещениям, где ребята воочию увидели, как складируются товары, как их поднимают на самый верхний этаж, показал огромные холодильники. Удалось пообщаться и с работниками центра, которые рассказали о том, чем они занимаются, в чём специфика их работы. Было очень много вопросов, и один из основных: легко ли устроиться сюда на работу.