Menu Close

[:lt]Priešmokyklinės grupės vaikai svečiavosi sodyboje[:RU]В гостях на приусадебном участке[:]

[:lt]

Rudens pradžia – labai gražus ir „skanus“ laikas. Mūsų gimnazijos priešmokyklinės grupės auklėtiniai ne tik apie tai kalbėjosi, bet ir lankėsi sodyboje, į kurią pasisvečiuoti mielai pakvietė  vienos mūsų auklėtinių tėveliai. Joje vaikams buvo parodyta, kaip realiomis sąlygomis auga naudingi ir labai mums reikalingi vitaminai. Išvykos išvakarėse auklėtiniai patys suruošė vaišes, o po ekskursijos ryškiomis spalvomis perteikė savo įspūdžius piešiniuose.

[:RU]

Начало осени, очень красивая и вкусная пора. Воспитанники подготовительной группы нашей гимназии не только об этом беседовали, но и совершили путешествие на приусадебный участок, любезно предоставленный родителями одной из наших воспитанниц, где увидели, как в настоящих условиях растут полезные и очень нужные нам витамины. Накануне путешествия ребята собственноручно приготовили угощения, а после экскурсии красочно отобразили увиденное в рисунке.

[:]

Skip to content