Pasibaigė vaikų knygos savaitėЗакончилась неделя детской и юношеской книги

Mokykloje kovo 26-30 d. vyko Vaikų knygos savaitė „Sveika, knygelės savaitėle“. Ši savaitė daugeliui jaunųjų skaitytojų buvo pažinties su grožine literatūra, nuoširdaus bendravimo šventė. Džiugu, kad daugelis vaikų noriai skaito knygas, pažįsta pagrindinius kūrinių personažus. Intelektualų žaidimo „Gudručiai ir gudrutės“ bei viktorinos „Pasakų planeta“ nugalėtojams buvo įteikti prizai.

Pradinėje mokykloje praėjo Abėcėlės šventė. Pirmos klasės mokiniai tapo pilnateisiais mokyklos bibliotekos skaitytojais.

Šią savaitę buvo pravesta ir kasmetinė akcija „Padovanok mokyklai knygą“.

Bibliotekininkė Marija Larionova

С 26 по 30 марта в школе прошла неделя детской и юношеской книги. Эта неделя стала праздником общения, знакомства с литературой для многих читателей. Приятно сознавать, что многие ребята читают книги, знают литературных героев. Победителям интеллектуальной игры „Умники и умницы“ и викторины „Планета сказок“  были вручены призы.

В начальной школе прошёл праздник Букваря. Ученики 1-го класса стали полноправными читателями библиотеки.

В рамках недели детской и юношеской книги в школе прошла акция „Подари книгу библиотеке“.

Библиотекарь Мария Ларионова