Netradicinė pamoka energetikos ir technikos muziejujeНетрадиционный урок

Balandžio 24 dieną 8, 9 ir 11 klasių mokiniai lankėsi Energetikos ir technikos muziejuje Vilniuje.  Jame vyko netradicinė pamoka, kurios metu mokiniai sužinojo, kas yra iliuzija, dirbtinė perspektyva,  taip pat pažvelgė į optinių iliuzijų pasaulį, bandė įminti mįsles, kurios neturi vienareikšmiško atsakymo. Mokiniai stebėjosi judančiais paveikslėliais, optinės iliuzijos iškreipta erdve,  nebūdingais objektais ir figūromis, kurių išsidėstymas trimatėje erdvėje yra neįmanomas. Didžiausias dėmesys buvo skirtas interaktyviai ekspozicijai „Technikos mokslas“, kurioje mokiniai patys savarankiškai galėjo daryti eksperimentus. Na ir, žinoma, niekas neliko abejingas ekspozicijai „Transportas“.

24 апреля ученики 8, 9 и 11 классов посетили Музей энергетики и техники, где был проведён нетрадиционный урок, во время которого ребята узнали,  что такое иллюзия, мираж, искусственная перспектива, а также  заглянули в  мир оптических иллюзий, попытались отгадать загадки, на которые нет однозначного ответа. Ребята  удивлялись и восхищались движущимися картинами, оптической иллюзией искривляющей пространство,  невозможными объектами и фигурами, расположение которых в трехмерном пространстве невозможно. Но самое большое впечатление произвело посещение  интерактивной  экспозиции “Technikos mokslas“, где ребята могли самостоятельно проводить эксперименты. Ну, и конечно же, никого не оставила  равнодушным экспозиция “Transportas”.