Menu Close

Naujametinis karnavalasНовогодний карнавал

Mūsų mokykla liko ištikima naujamečio karnavalo tradicijai. Karnavale, kuris šiais metais vyko gruodžio 29 dieną, kasmet dalyvauja 5–12 klasių mokiniai, scenarijų rengia 10 klasės mokiniai. „Senelio Šalčio ir Snieguolės išlaisvinimas“ – tokia buvo pastarojo karnavalo tema. Siekdami, kad vaikus ir ateityje lankytų Senelis Šaltis ir Snieguolė, visų klasių mokiniai paruošė ne tik žaismingą pasirodymą, bet ir įveikė „neklaužadų“ sugalvotas įvairias dviejų pagrindinių herojų linksmas „išlaisvinimo“ užduotis bei konkursus. Klasių paruošti pasirodymai džiugino visus salės žiūrovus, kaip padėka už teigiamas emocijas buvo garsūs aplodismentai. Karnavalas baigėsi, svečiai išsiskirstė… Bet smagios renginio akimirkos mus lydės dar labai ilgai ir kada nors šiltais prisiminimais pasibels į jau suaugusiųjų širdis…

29 декабря в Валчюнайской средней школе прошёл традиционный новогодний карнавал. И также по традиции участие в нём приняли ученики 5-12классов, а организационными вопросами и подготовкой сценария занимались десятиклассники. «Освобождение Деда Мороза и Снегурочки» – такую тему предложили они для карнавала. « Разбойники» похитили сказочных героев, и, чтобы их освободить, каждый класс должен был показать оригинальный номер, принять участие в увлекательных конкурсах и выполнить смешные задания. Всем было очень весело, поэтому от души смеялись и хлопали в ладоши. Карнавал закончился, стихла музыка, на ёлке погасли огни, но осталось хорошее настроение и память о незабываемых мгновениях.

Skip to content