Menu Close

Mokslo ir žinių dienaДень знаний

Gėlėm sumirgėjo
Rugsėjo pradžia,
Naujų mokslo metų
Pirmoji diena.

Šiandien – Mokslo ir žinių diena. Mokykla tartum atgijo. Kaip ir kasmet šurmuliuoja mokiniai, dalijasi vasaros įspūdžiais. Pirmokėliai nekantriai laukia pirmojo skambučio, nuvesiančio į stebuklingą pažinimo šalį. O dvyliktokai? Rimti ir susijaudinę. Nejaugi tai jau paskutinis rugsėjis drauge? Tačiau visų nuotaika puiki ir pakylėta. Juk rugsėjis – naujo kelio pradžia…

Su mokslo metų pradžia visus pasveikino mokyklos direktorė Veronika Kočneva, kuri palinkėjo sėkmingų ir kūrybingų metų, sveikatos ir kantrybės. Pasisakė ir mokyklos svečiai: Vilniaus rajono savivaldybės tarybos deputatai Kazimir Voišnis ir Zigmund Marcinkevič bei LLRA Juodšilių seniūnijos pirmininkas Edvard Černiak, kurie džiaugėsi gražia mokykla, linkėjo gerų mokslo metų, įteikė pirmokėliams dovanų.

Nuskambėjęs pirmasis skambutis paskelbė mokslo metų pradžią, pakvietė į klases. Sėkmės! Sėkmės visiems, dideliems ir mažiems!

Прекрасен путь учебы и познанья!
От школьной парты до больших высот,
От букваря до тайны мирозданья –
С одним девизом пламенным: “Вперед!”

Сегодня День знаний! В тишину школьных коридоров снова врывается весёлый детский гомон. Ребята торопятся в свои классы, чтобы поскорее  встретиться с друзьями и поделиться впечатлениями о прошедшем лете. Волнуются родители первоклассников, для которых сегодняшний день – начало длинного пути в мир знаний. По-особенному торжественны и сосредоточенны двенадцатиклассники – впереди у них нелёгкий учебный год.

 Внезапно смолк  шум голосов, под звуки гимна вверх взмыли  флаги, началась торжественная линейка. С приветственным словом к собравшимся обратилась директор школы Кочнева Вероника Станиславовна. Затем выступили уважаемые гости: председатель ИАПЛ Вильнюсского района Юодшиляйской сянюнии Эдвард Черняк и депутаты самоуправления Вильнюсского района Казимир Войшнис и Зигмунд Марцинкевич. Они не пожалели добрых слов в адрес школы, пожелали всем удачного учебного года и вручили подарки первоклассникам.

 Но вот, наконец-то, прозвенел  долгожданный первый звонок – новый учебный год начался. Пусть он будет удачным, полным новых открытий и приятных впечатлений!

Skip to content