Menu Close

MIELOS MAMOS, MOČIUTĖS – SU MOTINOS DIENA!

Pirmasis gegužės sekmadienis – Motinos diena. Tai – visų laukiamiausia pavasario šventė. Juk mama – tai visų mūsų pradžia, tai gyvybė, saulės šviesa, namų siela.

2023-05-06 šiltą ir saulėtą gegužės popietę Valčiūnų gimnazijoje buvo paminėta ši graži pavasario šventė. Gausiai susirinkusias mamytes sveikino pradinių bei 5-IVG klasių mokiniai. Vaikai, šventiškai pasipuošę ir džiugiai nusiteikę, dovanojo savo mamytėms pačius gražiausius pasirodymus: vieni deklamavo eiles, kiti šoko, treti dainavo, grojo fortepijonu ir smuiku. 8 klasės mokinys A. S. atliko savo sukurtą dainą „Mamai“. Renginio pabaigą vainikavo bendra visų mokinių daina „Tu man esi viena“, po kurios vaikai skubėjo pas savo mamas – jas apkabinti, pabučiuoti, įteikti gėlės žiedą ar savo pačių paruoštą dovanėlę…

Skip to content