Menu Close

Meninio skaitymo konkursas “Наедине с поэзией“Kонкурс выразительного чтения «Наедине с поэзией»

 Balandžio 25 dieną Rudaminos F. Ruščico gimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas “ Наедине с поэзией“ , kuriame dalyvavo Vilniaus r. mokyklų rusų dėstomąja kalba mokiniai.  Dalyviai  buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes: 5-8 klasės ir 9-12 klasės. Mūsų mokyklos mokiniai pasirodė labai šauniai ir buvo apdovanoti ne tik žiūrovų aplodismentais, bet ir nugalėtojų diplomais.  6 klasės mokinė Anastasija Šustova užėmė 2 vietą  5-8 klasių grupėje, 9 kl. mokinys Norbert Keizo ir 10 kl. mokinė Viktorija Milko pasidalijo pirmąją vietą 9-12 klasių grupėje. 11 kl. mokinė Halina Višnevska užėmė 2 vietą, o 10 kl. mokinė Elžbieta Turčinskaitė ir 12 kl. mokinė Aliona Isakova užėmė 3 vietą. Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus ir laimėtojus bei linkime jiems sėkmės įveikiant kitas kūrybines aukštumas!

25 апреля в Рудаминской гимназии имени Ф.Рущица прошёл  конкурс выразительного чтения «Наедине с поэзией», в котором приняли участие ученики  русских школ Вильнюсского района.  Конкурсанты выступали в двух возрастных группах: 5-8 классы и 9-12 классы. Ученики нашей школы достойно выступили на конкурсе, за что были награждены не только аплодисментами зрителей, но и дипломами победителей. Анастасия Шустова, ученица 6 класса, заняла 2-ое место среди учеников 5-8 классов, Норберт Кейзо, ученик 9 класса, и Виктория Милько, ученица 10 класса, разделили 1-ое место в старшей группе, Галина Вишневска, ученица 11 класса, заняла 2-ое место, Эльжбета Турчинскайте, ученица 10 класса, и Алёна Исакова, ученица 12 класса, заняли 3-ье место.  От всей души поздравляем победителей и желаем им успеха в покорении новых творческих высот!

Skip to content