[:lt]Lik sveika, pradine mokykla! [:RU]Прощай, начальная школа![:]

Keturi geltoni rudenys,
Keturios sniegu kvepiančios žiemos,
Keturi žali pavasariai ir
Keturios gėlėm kvepiančios vasaros
Subėgo į mūsų klasę.

Gegužės 29 dieną 4 klasės mokiniai pakvietė mokytojus, draugus ir tėvelius į savo šventę „Lik sveika, pradine mokykla!“. Skambant mokykliniam valsui ir svečių plojimams pasipuošę ir iškilmingi įžengė į salę išleistuves švenčiantys ketvirtos klasės mokiniai. Jie nudžiugino susirinkusius įdomia programa , kurioje buvo ir dainų, ir filmas, ir eilėraščiai apie mokyklinį gyvenimą.

Linkim teisingai, išmintingai, drąsiai
Pradėti eiti dar nežinomu keliu.
Ir nebijot visiems sušukti garsiai:
-Aš nebijau sunkumų ir juos įveikt galiu!

[:RU]

Всё начинается со школьного звонка:
В далёкий путь отчаливают парты:
Там впереди покруче будут старты
И посерьёзней, а пока…

29 мая ученики четвёртого класса пригласили учителей, друзей и родителей на свой праздник “Прощай, начальная школа!”. Под звуки школьного вальса и приветственные аплодисменты гостей нарядные и торжественные выпускники четвёртого класса вошли в зал. Они порадовали собравшихся интересной программой с песнями, фильмом и стихами о своей школьной жизни.

В дорогу, девчонки!
В дорогу, мальчишки!
По лесенке знаний шагайте смелей!