Menu Close

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienaДень восстановления независимости Литвы

Kovo 12 d. mokykloje šventėme Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Buvo atiduota pagarba valstybės istorijai ir kultūrai: prisimintos nepriklausomybės akto pasirašymo aplinkybės, mokiniai skaitė eilėraščius, dainavo lietuvių liaudies dainas, šoko. Vėliau 5-6 kl. mokiniai dalyvavo istorijos viktorinoje, 7-10 kl. mergaitės dainavo lietuvių liaudies dainų karaoke, 7-10 kl. berniukai varžėsi jėgos ir miklumo rungtyse, o 11-12 kl. mokiniai atliko Lietuvos Konstitucijos testą.

Lietuvių kalbos mokytoja Stanislava Jautakienė

12 марта в  школе  прошло праздничное мероприятие, посвященное Дню восстановления независимости Литвы. Оно было проникнуто глубоким уважением к истории и культуре нашего государства. Собравшимся в зале напомнили о событиях 11 Марта,  об обстоятельствах  подписания Акта о независимости.  Ребята  декламировали  стихи  литовских поэтов, исполняли  литовские народные песни. Затем для учеников 5-6 классов была проведена викторина по истории, девочки 7-10 классов  пели  караоке, а мальчики в это время соревновались в силе и меткости. Для старшеклассников был подготовлен тест на знание Конституции Литвы.

Skip to content