Menu Close

[:lt]LIETUVOS KARIUOMENĖ. PAREIGA. KARJERA.[:]

[:lt]

Valčiūnų gimnazijoje vykdomas projektas „Nacionalinis saugumas ir krašto gynyba“, kuriame dalyvauja mokiniai, kurie domisi nacionaliniu saugumu, nori daugiau sužinoti apie krašto gynybą. Todėl kovo 17 dieną vyko netradicinė pamoka – susitikimas per nuotolį su Lietuvos kariuomenės vyresniuoju verbuotoju, št. srž. I. Bartanovičiumi. IG –IVG klasių mokiniai buvo supažindinti su karjeros galimybėmis Lietuvos kariuomenėje, galimybėmis studijuoti Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje. I. Bartanovičius, pasakodamas apie karo prievolę ir savanorišką privalomąją pradinę karo tarnybą, skatino mokinius domėtis Lietuvos kariuomene ir karjera kariuomenėje. Mokiniai pateikė įvairių, juos dominančių, klausimų, į kuriuos buvo atsakyta išsamiai ir pasitelkiant gyvenimiškąją patirtį. Buvo smagu stebėti mokinių susidomėjimą kario profesiją, ypač merginų. Tikiuosi, jog šis susitikimas ne tik sužadino susidomėjimą, bet ir paskatins dalyvavusius mokinius pagalvoti apie šios profesijos pasirinkimą.
Istorijos mokytoja R.Jachimovičienė
 

[:]

Skip to content