Menu Close

[:lt]Kovo 11-osios minėjimas…[:]

[:lt]

Kovo 10 dieną mūsų mokyklos 5, 8 ir 12 klasės mokiniai dalyvavo pilietiškumo akcijoje, skirtoje Kovo 11-ajai, Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti. Akciją organizavo ir mus pakvietė Juodšilių „Šilo“ gimnazija. Prie Juodšilių bažnyčios susirinko trijų kaimyninių mokyklų bendruomenės, kurias pasveikino akcijos organizatoriai, Juodšilių seniūnas T.Aškelianec bei Juodšilių parapijos klebonas. Visi kartu sugiedojome Lietuvos himną, paleidome į dangų trispalvę simbolizuojančius balionus, vėliau išklausėme šventų mišių. Pilietiškumo akcija sutelkė mokyklų bei seniūnijos bendruomenes, privertė dar kartą susimąstyti apie laisvę, jos kainą, leido pabūti kartu, pajusti pavasarį bei artėjančių Velykų dvasią.

Lietuvių kalbos mokytoja Stanislava Jautakienė

 [:]

Skip to content