Menu Close

[:lt]Kovo 11 d. minėjimas[:]

[:lt]

Kovo 8 d. Valčiūnų gimnazijoje vyko Lietuvos  nepriklausomybės dienos atkūrimo minėjimas. 5-IVG klasių mokiniai dalyvavo istoriniame žaidime „Ką žinai apie Lietuvą?“. „Aukštaičių“, „Žemaičių“, „Dzūkų“ ir „Suvalkiečių“ komandos kūrė herbus ir šūkius, sprendė kryžiažodžius, raidžių labirinte ieškojo „pasislėpusių“ Lietuvos miestų pavadinimų, nustatinėjo, kokiai istorinei asmenybei skirtas paminklas, prisiminė svarbias istorines datas, atsakinėjo į viktorinos klausimus, dainavo lietuviškų dainų karaokė. Laimėjo „Aukštaičių“ komanda. Komandų darbą vertino jungtinė IIIG-IVG klasių žiuri ir lietuvių kalbos mokytojos I.Gelumbickienė ir S.Jautakienė. Už aktyvų dalyvavimą visos komandos gavo saldžias dovanas ir didžiulę „šūsnį“ teigiamų emocijų, prisiminė istorinius faktus, pakartojo ir įtvirtino turimas istorijos žinias.

Istorijos mokytoja Ina Miloš

[:]

Skip to content