Konkurso tikslas – ugdyti kūrybišką asmenybę, skatinti mokinių meilę gimtajam žodžiui bei surengti parodą, skirtą brangiausiam žmogui – mamai
.
Konkurso metu pradinių klasių mokiniai dailiai rašė eilėraščius ir piešė mamos portretą 
Vaikai stengėsi ne tik gražiai rašyti, bet ir kūrybiškai perteikti meilę, šilumą bei dėkingumą mamai
.
Mokinių darbai išsiskyrė kruopštumu, tvarkingumu ir kūrybiškumu. Gimnazijoje surengta paroda džiugino bendruomenę spalvingais darbais, nuoširdžiais žodžiais ir gražiomis vaikų kūrybinėmis idėjomis
.
Nikita Šaudinis (1 klasė),
Viktorija Janadytė (2 klasė),
Ekaterina Vašurkina (3 klasė),
Artiom Borisov (4 klasė)
Ksienija Višnevecka (1 klasė),
Jaroslav Borovskij (2 klasė),
Anastasija Krikun (3 klasė),
Darija Rynkevič (4 klasė)
Alisa Gerasimovič (1 klasė),
Jan Borovskij (2 klasė),
Maksim Sajenko (3 klasė),
Denis Stepanov (4 klasė)
Sveikiname konkurso nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyviams už pastangas, kūrybiškumą bei gražius darbus 
.
Linkime ir toliau puoselėti meilę lietuvių kalbai, menui ir savo artimiesiems 
.
Lietuvių kalbos mokytoja
Renata Choniak