Menu Close

[:lt]Konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“[:]

[:lt]

Kovo 10 dieną LR Seime vyko nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“, skirtas mokiniams ir visiems Lietuvos gyventojams, besidomintiems tautos ir valstybės istorija, norintiems pasitikrinti žinias, sužinoti naujų istorinių faktų. Konkurse dalyvavo ir Vilniaus r. Valčiūnų gimnazijos IVG klasės mokinė Vanesa Robaltė.
Atlikus užduotis mokiniams ir juos lydėjusiems mokytojams buvo surengta įdomi ekskursija po LR Seimą, susitikimas su konkurso užduočių rengėjais, sveikinimo žodį tarė LR Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis ir kiti prie renginio organizavimo prisidėję asmenys. Visiems nacionalinio konkurso dalyviams buvo įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės.Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“ ugdo nuostatą, kad kiekvienas turi gerai išmanyti ir suprasti savo tautos istoriją.

Istorijos mokytoja Rasa Jachimovičienė

[:]

Skip to content