Menu Close

Kalėdos mokyklojeВ преддверии Рождества

Už lango šaltis ir didžiulės pusnys, o mūsų mokykloje neįprastai šilta ir jauku. Šiandien visa susirinkusi mokyklos bendruomenė švenčia svarbiausią krikščionybės šventę-Šventas Kalėdas. Baltos staltiesės ant stalų, degančios žvakelės, puošni kalėdinė eglutė ir susimąstę mokinių veidai… Šventė prasideda pasakojimu apie Jėzaus Kristaus gimimą, kurį papildo deklamuojami eilėraščiai ir  kalėdinės dainelės. Gražius  palinkėjimo žodžius taria mokyklos direktorė Veronika Kočneva. Ji susirinkusius pasveikina su artėjančia švente ir  visiems pasiūlo pasidalinti Šv. Kalėdų simboliu-kalėdaičiu.  Skamba nuoširdūs žodžiai, linkime vieni kitiems laimės ir į kiekvieno širdį pasibeldžia Tikėjimas, Viltis ir Meilė.

Tegul kiekvienam iš mūsų ši šventė bus šviesi ir džiugi.. Ramios Šventų  Kūčių vakarienės ir linksmų Šventų Kalėdų!

За окном морозно и снежно, а в актовом зале нашей школы необычно тепло и уютно, потому что  сегодня мы все вместе встречаем главный христианский праздник – Рождество Христово. Белые скатерти на столах, горящие свечи, нарядная ёлка и непривычно сосредоточенные, серьёзные  лица учеников. Праздник начинается с рассказа о рождении Спасителя нашего Христа, он сопровождается чтением стихов и христианскими рождественскими песнями. Затем  слово предоставляется  директору  школы Веронике  Кочневой. Она поздравляет собравшихся с наступающим Рождеством  и предлагает преломить облатку – символ этого праздника. И снова звучат наилучшие пожелания мира и счастья, и снова сердца раскрываются навстречу  Вере, Надежде, Любви.

Пусть светлым и радостным будет для всех  этот праздник! Счастливого Вам  Рождества!

Skip to content