Išvyka į Kenos užkardą День открытых дверей на пограничной заставе

Gegužės 7d. vyresniųjų klasių mokiniai vyko į Kenos užkardą. Mokiniai stebėjo orkestro ir kinologų pasirodymus. Kiek vėliau suvaidinta veiksmo situacija, kurios metu pasieniečiai ir belgų aviganis sulaikė nusikaltėlius, paliko mokiniams didelį įspūdį. Vaikai turėjo galimybę iš arčiau pamatyti ir susipažinti su valstybės sienos apsaugos tarnybos, muitinės, policijos ir kariuomenės darbu bei specialiosiomis priemonėmis. Didelį įspūdį mokiniams paliko estafetės.

Mokiniams atvirų durų diena Kenos užkardoje buvo labai įdomi ir iš užkardos išvyko lydimi gerų emocijų ir prisiminimų.

7 мая ученики 9-12 классов посетили пограничную заставу в Кене, где проходил День открытых дверей. Встреча началась с выступления оркестра, затем своё мастерство в  дрессировке собак продемонстрировали кинологи. А чуть позже ребята стали свидетелями учебной операции по поимке преступников, осуществить которую пограничникам помогали специально обученные бельгийские овчарки. Пребывание на пограничной заставе дало возможность старшеклассникам узнать специфику работы различных служб, осуществляющих контроль и охрану границы. Ребята узнали, какие функции возлагаются на пограничников, таможенников, полицию и военных, какие средства они используют в своей работе.

День, проведённый на заставе, был насыщенным, информативным и полезным, особенно для тех, кто всерьёз задумался о выборе будущей профессии.