Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Kovo 9  dieną Valčiūnų vidurinėje mokykloje buvo paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Ant kiekvieno kabineto durų puikavosi sveikinimas, skirtas šiai šventei. 5-12 klasių mokiniai žiūrėjo dokumentinį filmą apie Kovo 11 –osios  įvykius,  dalyvavo viktorinoje, tikrino savo žinias, spręsdami  testus  bei dalyvavo  diskusijose. Istorijos mokytojos priminė, kad Kovo 11-ąją minėsime 25 –ąsias Lietuvos Nepriklausomybės metines. Geriausiai pasirodę viktorinoje buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis. Mokyklos fojė puošė mokinių piešiniai, bibliotekoje  surengta knygų ir dokumentų paroda.

Istorijos vyresnioji mokytoja Brygida Šaranda