„Savaitė be patyčių 2012”

2012-03-19-23 dienomis buvo organizuota tradicinė akcija „Savaitė be patyčių”. Trečius metus šioje akcijoje dalyvavome ir mes, Valčiūnų vidurinė mokykla. Akcijos metų mokiniai ir suaugusieji mokėsi užkirsti kelią patyčioms ir kartu siekti, kad visuomenėje būtų daugiau pagarbaus ir draugiško bendravimo.

Savaitės bėgyje siekiama ne tik pranešti visuomenei, kad patyčių problema Lietuvoje vis dar aktuali, bet ir suteikti kuo daugiau informacijos, kur ir kaip galima sulaukti kvalifikuotos pagalbos, ar patarimo vaikui, jo tėvams, kurie susidūrė su patyčiomis.

Akcijos „Savaitė be patyčių“ rėmuose visi mokyklos mokiniai kūrė „Draugystės knygą“. Į šią knygą vaikai sudėjo savo kūrybą – eilėraščius, pasakojimus, jų sukurtas patarles ir priežodžius ir kitus trumpus kūrinėlius, kuriuos patys iliustravo piešiniais. Paskutine akcijos diena organizavome nedidelę šventę, kurios metu knygą padovanojome mokyklos bibliotekai.