Menu Close

„Savaitė BE PATYČIŲ“

Jau nebe pirmi metai mūsų mokykla prisijungia prie „Vaikų linijos“ inicijuotos akcijos „Savaitė BE PATYČIŲ“, kuri yra skirta visuomenės sąmoningumo didinimui apie patyčių ir pažeminimų problemą. Šiais metais savaitės be patyčių renginiai vyko kovo 18-22 dienomis. Organizuojamų renginių tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į agresyvų vaikų elgesį, į patyčias ir pažeminimus bei ieškoti inovatyvių, kūrybiškų metodų šiai problemai įvertinti.

Visų klasių mokiniams kovo 18-22 dienomis buvo vedami įvairaus pobūdžio užsiėmimai, paskaitos, klasės valandėlės, kas skatino mokinių draugiškumą, toleranciją, pagarbų tarpusavio bendravimą.

5-11 klasių mokiniams buvo organizuotas plakatų konkursas „Būk mano draugas“, kurio metu vaikai kūrė ir gamino plakatus. Penktadieni, kovo 22 d. vyko renginio apibendrinimas, klasės už aktyvumą, kūrybingumą ir elgesį. Klases buvo apdovanotos diplomais ir saldžiais prizais.

Socialinė pedagogė Diana Nikandrova

Skip to content