Menu Close

„Pasimatuok“ profesiją«Примерь» профессию

Kovo 23 dieną mūsų mokyklos 7 klasės mokiniai dalyvavo paukščių sutiktuvių šventėje „Paukščiai grįžta namo“. Jaunieji gamtos  draugai lankėsi Parudaminio girininkijoje, kad iškeltų naujus, jaukius, medinius namelius paukščiams, kurie netrukus apsigyvens juose, grįžę iš šiltųjų kraštų. Girininkijos darbuotojai papasakojo vaikams, kaip teisingai pagaminti inkilą, kad jis patiktų naujiesiems gyventojams, kaip jį iškelti ir pritvirtinti prie medžio. Ir užvirė darbas… Paskui visi pasidžiaugė savo darbo rezultatais ir pasvajojo apie tai, kokie paukščiai kokiame namuke apsigyvens ir kaip miškas prisipildys jų skambių balsų. Prie laužo pasistiprinę maisto atsargomis, patraukėme į „ekskursiją“ po mišką, aplankėme žvėryną  ir sužinojome daug naujo apie jo gyventojus. Taip įdomiai „pasimatavome“ girininko profesiją-daugeliui ji patiko. Už darbą Jauniesiems gamtos mylėtojams buvo įteiktas Parudaminio girininkijos diplomas.

23 марта ученики 7 класса нашей школы приняли участие в акции „Птицы возвращаются домой“. Юные друзья леса отправились в Парудаминское лесничество, чтобы там вывесить на деревьях новые уютные домики, в которых совсем  скоро поселятся возвращающиеся из тёплых краёв птицы. Работники лесничества рассказали ребятам, как правильно сделать скворечник, чтобы он понравился новым хозяевам, как его поднять и закрепить на дереве. И работа закипела… А потом полюбовались на плоды своего труда и помечтали о том, какие птицы в какой домик прилетят и как наполнится лес их звонкими голосами. Затем перекусили у костра и отправились в „путешествие“ по лесу, посетили питомник и узнали много интересного о его обитателях. В общем, „примерили“ профессию лесника на себя – и многим она понравилась. За работу члены кружка Юных любителей леса получили грамоту от Парудаминского лесничества.

Skip to content