[:lt]Žiemos išlydėjimas ir pavasario sutikimas[:RU]НАШИ МАЛЫШИ ПРОВОДИЛИ ЗИМУ[:]

Kadangi žiema šiais metais mūsų nenudžiugino nei sniegu, nei šalčiu, liko tik laukti šiltos saulutės. Linksmomis dainelėmis, žaidimais ir šokiais priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai kvietė greičiau ateiti pavasarį. Kartu su jais linksminosi ir mažieji  draugai iš ikimokyklinio ugdymo grupės. Norime padėkoti tėveliams už skanias vaišes, be kurių neįsivaizduojama ši šventė.

[:RU]

Если зима не порадовала нас снегом и морозами как обычно, всегда хочется тёплого солнышка. Весёлыми песнями , хороводами и танцами ребята подготовительной группы радовались скорому приходу весны. Вместе с нами веселье разделили их друзья из младшей группы. Благодарим родителей за вкусные угощения, которые символизируют этот праздник.