Menu Close

VASARIO 16-OJI VALČIŪNŲ GIMNAZIJOJE

[:lt]💛💚❤️ 💛💚❤️ 💛💚❤️ 💛💚❤️ 💛💚❤️ 💛💚❤️ 💛💚❤️ 💛💚❤️

Šiandienos herojus yra kiekvienas Lietuvos pilietis – aktyvus XXI amžiaus Lietuvos kūrėjas, suvokiantis, kad nuo jo kasdienių darbų, pastangų priklauso ne tik dabartis, bet ir būsimi Lietuvos valstybės ir tautos istorijos įvykiai. O minint 104-ąsias metines suprantame senosios ir moderniosios Lietuvos jungtį.

Vasario 14-15 dienomis Valčiūnų gimnazija minėjo Lietuvos valstybės atkūrimo metines, prisiminė prieš 104 metus Lietuvos Nepriklausomybės Aktą pasirašiusius signatarus, Lietuvos laisvės kelią. Gimnazijoje vyko įvairios veiklos, buvo ugdomas mokinių kūrybiškumas, pastabumas ir kritinis mąstymas. Penktokams vyko integruota istorijos ir technologijų pamoka „Su gimtadieniu, Lietuva“, kurioje mokiniai kūrė atvirukus ir prezentacijas apie Lietuvą ir Lietuvai. 7 klasės mokiniai piešė piešinius, skirtus Vasario 16-ajai, 8-okai kūrė Tarpukario Lietuvos miestų kasdienio gyvenimo fotokoliažus, IG klasės mokiniai parengė plakatą „Link Vasario 16-osios“ ir prezentacijas apie tarpukario Lietuvos prezidentus, IIG ir IVG klasių mokiniai parengė pateiktis apie Vasario 16-osios dienos signatarų gimtąsias vietas. IIG ir IIIG klasių mokiniai parodė savo puikias žinias viktorinoje „16 ŽINGSNIŲ“.

Taip pat istorijos mokytojos pakvietė gimnazijos bendruomenę Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną paminėti išskirtinai – Vasario 16-ąją švęsti pagrindinėse sostinės aikštėse ir gatvėse, nes ten vyks ne tik tradiciniai, bet ir nauji Lietuvos valstybės atkūrimo dienos renginiai.

Mokinių darbus galima peržiūrėti gimnazijos TEAMS platformoje – Valstybinės šventės ir minėjimai.

Skip to content