Menu Close

Valentino diena mūsų mokyklojeДень святого Валентина

Vasario 14-ąją mūsų mokykloje vyko Valentino dienos šventė, jaunimo vadinama tiesiog meilės diena. Kaip ir kiekvienais metais, šią šventę rengė devintokai. Ryte atėję į pamokas mokiniai galėjo pasidžiaugti širdelėmis papuošta mokykla, gera muzika, kuri skambėjo per visas pertraukas. Visų kabinetų durys buvo papuoštos raudonomis širdelėmis, taip pat padarėme Valentino dienos paštą. Mokiniai rašė laiškus savo slaptosioms meilėms, rašė palinkėjimus draugams.

Visą dieną mokykloje buvo juntama šventinė nuotaika. Tikimės, kad Valentino diena atnešė į mokyklą daugiau meilės, supratimo ir šypsenų.

14 февраля ученики нашей школы праздновали День святого Валентина, который ещё называют Днём любви. Традиционно его подготовкой занимаются  девятиклассники. В этом году ребята украсили школу разноцветными воздушными шариками и сердечками. В этот день в школе работала почта: в специальный ящик можно было опустить письмо, которое тотчас же доставлялось адресату. А  все школьные перемены были заполнены музыкой, желающие могли даже потанцевать.  Всё, что происходило в этот день, сопровождалось хорошим настроением, весёлой улыбкой и добрым отношением друг к другу.

Skip to content